اخبار

تشریح سفر استاندار قزوین به بوئین زهرا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛  فریدون همتی استاندار قزوین در سفر یک روزه به شهرستان بوئین زهرا  به همراه جمعی از مدیران در بدو  ورود به شهرستان با حضور در گلزار شهدای  این شهر به مقام شهدای این شهر ادای احترام کرد و در ادامه با حجت الاسلام زرینه امام جمعه این شهر دیدار کرد.
 استاندار قزوین در ادامه در گردهمایی بزرگ فرهنگیان شهرستان شرکت و در این مراسم به سخنرانی پرداخت و از دیانت،علم و عقلانیت به عنوان سه نیاز ضروری جامعه فرهنگیان نام برد که نتیجه آن تدبیر و امید در جامعه خواهد بود. در ایمن مراسم از معلمان برگزیده تجلیل به عمل آمد.
افتتاح بلوار مهر با 14 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار و زمین بازی و اسکیت با دو میلیارد ریال از جمله طرح هایی بود که در ادامه توسط استاندار مورد بهره برداری قرار گرفت.
آبشار طبیعت ، ورزشگاه و بوستان جنگلی امام علی (ع) شهرستان بوئین زهرا نیز دو طرح دیگری بودند که با حضور استاندار قزوین مورد بهره برداری قرار گرفتند . لازم به ذکر است اجرای این چهار طرح از سوی شهرداری بوئین زهرا صورت گرفته است.
استاندار همچنین با خانواده شهید الیاس چگینی از شهدای جاوید الاثر و مدافع حرم و همچنین یک خانواده آسیب پذیر در روستای امیرآباد نو دیدار و گفت و گو کرد.
استاندار در ادامه از ساختمان تازه تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا بازدید وکلنگ احداث پروژه سالن ورزشی فرهیختگان این دانشگاه را به زمین زد  و در ادامه در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان و تکریم مقام استاد این مرکز آموزش عالی حضور پیدا کرد.
بازدید از پروژه راه بوئین زهرا به ساوه، بازدید از طرح توسعه  یک واحد تولیدی از دیگر برنامه های استاندار قزوین در سفر یک روزه به شهرستان بوئین زهرا بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ،بابایی صالح منتخب مردم بوئین زهرا و آوج در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، و جمعی از مدیران استان و شهرستان بوئین زهرا استاندار را در این برنامه ها همراهی می کردند.

منبع: وزارت کشور

زمان: شنبه 18 ارديبهشت 1395